Samorząd uczniowski
W roku szkolnym 2017/2018  w skład SU wchodzą:
  
Przewodniczący:Jan Dias IIb
  
Zastępcy:Agnieszka Pabian IIIb
 Martyna Kurkowska Is
  
Skarbnik:Grzegorz Żurek IIb
  
Opiekunowie:mgr Ewa Domarus
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz
mgr Joanna Boduszyńska


Poprzednie samorządy
W roku szkolnym 2016/2017  w skład SU wchodzą:
  
Przewodniczący:Konrad Uściński IIIb
  
Zastępcy:Daniel Sułkowski IIIb
Agnieszka Pabian IIb
Natalia Patschull Id
  
Skarbnik:Angelika Kisiel IIb
  
Opiekun:mgr Ewa Domarus
W roku szkolnym 2015/2016  w skład SU wchodzili:
  
Przewodniczący:Konrad Uściński IIb
  
Zastępca:Klaudia Stelmaszyk IId
  
Reporter:Szymon Voelkner IIb
  
StyliściPaulina Potrykus IIa
 Marysia Jabłońska IIa
  
Opiekun:mgr Ewa Domarus
W roku szkolnym 2014/2015  w skład SU wchodzili:
  
Przewodnicząca:Paula Szeliga IA
  
Zastępca:Szymon Falow IE
StyliściAleksandra Darasz IA
  
Opiekun:mgr Ewa Domarus
W roku szkolnym 2013/2014  w skład SU wchodzili:
  
Przewodnicząca:Weronika Bisewska IID
  
Zastępca:Sebastian Grzenkowicz IS
SekretarzDaria Karłowska IIA
StyliściAgnieszka Fos IIIC
 Wiktoria Glińska IIIC
  
Opiekunowie:mgr Ewa Domarus
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz
W roku szkolnym 2012/2013  w skład SU wchodzili:
  
Przewodnicząca:Agnieszka Foss IIC
  
Zastępca:Weronika Bisewska IIA
SekretarzMartyna Król IIE
StyliściWiktoria Glińska IIC
 Aneta Bonk IIE
  
Opiekunowie:mgr Ewa Domarus
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

W roku szkolnym 2011/2012  w skład SU wchodzili:
  
Przewodnicząca:Anna Bajurska II A
  
Zastępca:Agnieszka Barszczewska IIB
SekretarzJan Szumachowski IA
StyliściKlaudia Grubba IA
 Martyna Janusch IIA
  
Opiekunowie:mgr Ewa Domarus
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

Roku szkolnym 2011/2012 głównym cele jest włączenie się Społeczności I LO w Rumi do akcji wolontariatu, który oferuje interesująca współpracę nie tylko z młodzieżą ale osobami znanymi w środowisku kultury. Zainteresowanych projektem odsyłamy na stronę internetową www.koapteka.ugu.pl. Więcej informacji można uzyskać w każdy czwartek na długiej przerwie podczas spotkań Samorządu Uczniowskiego.
Dla zainteresowanych harmonogram zajęć i kartę uczestnictwa - załącznik [DOC].

W roku szkolnym 2010/2011  w skład SU wchodzili:
  
Lider:Jan Zych II E
  
Członkowie:Bajurska Anna IA
 Ellwart Piotr IB
 Grzywacz Weronika IIB
 Judek Agata IA
 Paszylk Ewelina IS
  
Opiekunowie:mgr Adriana Marasz
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

W roku szkolnym 2009/2010  w skład SU wchodzili:

Paweł BiangaJan ZychAleksandra MajdaPaulina Kozłowskamgr Adriana Maraszmgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

  
Przewodniczący:Paweł Bianga II E
  
Zastępcy:Jan Zych I E
Aleksandra Majda II D
  
Sekretarz:Natalia Stasiak  IID
  
Opieka artystyczna:Paulina Kozłowska  IIB
  
Opiekunowie:mgr Adriana Marasz
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

W roku szkolnym 2008/2009  w skład SU wchodzili:
  
Przewodniczący:Maja Kierszke IID
  
Zastępcy:Natalia Stasiak ID
Dominika Chrobocińska IC
  
Sekretarz:Lucyna Ramotowska IIE
  
Radiowęzeł:Maciej Murzyński IIE
  
Opiekunowie:mgr Adriana Marasz
mgr Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz
© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved