Osiągnięcia

rok szkolny 2017/2018

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla - Etap I
I miejsce Krzysztof Walter IIIb
II miejsce Klaudia Sałek IId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XI Powiatowy Konkurs Papieski
II miejsce drużynowo: Klaudia Sałek IId, Paulina Hebel IIIa,
Martyna Wszeborowska IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Konkurs plastyczny Nie zamykaj oczu na przemoc
II miejsce: Alicja Świątek Brzezińska

Konkurs dotyczący historii Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski
I miejsce indywidualnie: Dominik Mazur IIId, Radosław Leśniak IIId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

rok szkolny 2016/2017

Etap Wojewódzki XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego
I miejsce w kategorii Piosenka Turystyczna: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Weronika Wojtczak IIa
III miejsce ogólnie: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Weronika Wojtczak IIa
Opiekun: Jacek Pałubicki

XVIII Turniej Jakub Wejher i powiat wejherowski
II miejsce indywidualnie: Klaudia Sałek Id
III miejsce drużyna w części teoretycznej: Magdalena Byczk Id, Hubert Próchnicki Id, Miłosz Rettig Id, Klaudia Sałek Id
V miejsce drużyna: Magdalena Byczk Id, Hubert Próchnicki Id, Miłosz Rettig Id, Klaudia Sałek Id
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Ogólnopolski Turniej MSI Gaming School w League of Legends
Ćwierćfinał drużyna: Adam Ławrynowicz Ib, Krystian Baboszyn IIIe, Jakub Olkrzycki IIIe, Piotr Szewczyk IIIe, sebastina Wrzałek IIIe
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

Wojewódzki Konkurs Poezji Jacka Kaczmarskiego
II miejsce: Maria Jabłońska IIIa
Wyróżnienie: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

Ogólnopolski Turniej Pożarniczy - etap miejski
I miejsce drużyna: Szymon Romaniec Ib, Jan Dias Ib, Aleksandra Wojciechowska IIb
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap miejski
I miejsce: Szymon Romaniec Ib
II miejsce: Jan Dias Ib
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę -etap wojewódzki
II miejsce: w kategorii prace zbiorowe: Bartosz Ogdowski Ib, Julia Żaczek Ib
Opiekun: Hanna Topolska

XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
IV miejsce: Anna Bałtowska IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

I etap Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Wygraj Indeks Politechniki Gdańskiej
Laureatki: Klaudia Tiszbein IIIc, Aleksandra Wróblewska IIIc
Opiekun: Anna Grudzińska

I Konkurs Kartograficzny Merkator
I miejsce w kategorii test: Bartłomiej Ogdowski Ib, Julia Antochowska IId
I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Dorian Orłowski IIb, Sebastian Turski IIb
Opiekun: Hanna Topolska

IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Spotlight on the USA
II miejsce: Krzysztof Walter IIb i Piotr Szajerka IIs
Opiekun: Aleksandra Kubera.

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej Miłość niejeden zna język
I miejsce: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

III Wojewódzki Konkurs Poezji i Poezji Śpiewanej
Wyróżnienie: Maria Jabłońska IIIa
Opiekun: Joanna Klein Szalkowska

X Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie
Laureat: Dominik Ruta IIb
Opiekun: Anna Chwałek

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej English for Run
III miejsce: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

XIX Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii Piosenka: Adriana Czuryńska IIc
I miejsce w kategorii wiersz:Kamila Tymrakiewicz Ic
I miejsce w kategorii scenka:Maria Jabłońska IIIa
Opiekun: Małgorzata Leitich

IV Festiwal Piosenki Romantycznej
II miejsce: Dominika Abramczyk IIc, Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

VII Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
I miejsce w kategorii - Zespół: Klaudia Jaś Ic, Dominika Abramczyk IIc, Adriana Czuryńska IIc,Karolina Świderska IIIc, Aleksandra Dłuska IIId
III miejsce indywidualnie w kategorii-Solista: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Konkurs Wojewódzki Gwiazdka tuż...tuż...
I miejsce w kategorii - Proza: Adriana Piotrzkowska kl. IIc
Wyróżnienia w kategorii-Kartka Świąteczna: Oliwia Trepczyk IIc, Laura Waszkiewicz IIc,
Wyróżnienie w kategorii - Poezja: Agnieszka Lademann IIc
Opiekun: Monika Pranczke

XVII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
II miejsce drużyna: Bartłomiej Hennig IIIb, Bartosz Głodkowski IIIb,
Kamil Kreft Ic
Opiekun: Grażyna Górak

II Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Wokalny Poetycki Montaż
II miejsce w kategorii piosenki aktorskiej: Klaudia Jaś Ic
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

Powiatowy Konkurs Filmowy Czas na zdrowie
Wyróżnienie drużyna: Julia Chrabąszczewska Ic, Wiktoria Ciesielczyk Ic,
Damian Walkowiak IIIc
Opiekun: Justyna Walicka

Konkurs Literacka Nagroda Nike
II miejsce: Natalia Lange Ic, Alicja Michalak Ic, Ewelina Pieper Ic
Opiekunowie: Ewa domarus, Barbara Niewedziała

Konkurs Powiatowy Opozycja Antykomunistyczna w latach 1944-1989
II miejsce drużyna: Adam Ławrynowicz Ib, Bartłomiej Ogdowski Ib
I miejsce indywidualnie: Bartłomiej Ogdowski Ib
Opiekun: Grażyna Górak

X Konkurs Papieski
I miejsce drużyna: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Martyna Wszeborowska IIa
Opiekunowie:
Barbara Pajzderska, Mirosława Pałubicka

VIII Powiatowy Konkurs Multimedialny Polska niepodległość
I miejsce: Wojciech Kanikuła IIb, Jędrzej Niewiadomski IIs
Wyróżnienie:Wiktoria Rusoń Ia, Monika Wcisłek Ia
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Polska i Polacy w latach 1914-39
I miejsce drużyna: Weronika Holka IIa, Sandra Prena IIa, Bartłomiej Szott IIa
I miejsce indywidualnie: Sandra Prena IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Historyczny Konkurs Powiatowy" Gerard Labuda: Życie i Twórczość Naukowa"
III miejsce drużyna: Weronika Holka IIa, Anna Bałtowska IIIa, Bartosz Głodkowski IIIb
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska, Mirosława Pałubicka
 

rok szkolny 2015/2016

XXI Wojewódzki Konkurs- Haft Kaszubski- Linia 2016
III miejsce Dominika Klimczak IIc w kategorii młodzież szkolna
Opiekun: Grażyna Górak

XVII TurniejJakub Wejher i Powiat Wejherowski
I miejsce drużyna: Anna Bałtowska IIa, Dominika Filip IIa, Bartosz Głodkowski IIb, Bartłomiej Hennig IIb
I miejsce indywidualnie Anna Bałtowska IIa
II miejsce indywidualnie Bartłomiej Hennig IIb
III miejsce indywidualnie Dominika Filip IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Finał IX Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie
finalistki Agnieszka Lademann Ic, Zuzanna Orłowska IIb
Opiekun: Anna Chwałek

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego 2016 Moje Westerplatte
finalistka Lidia Mikulska IIIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Turniej Debat w Języku Angielskim
II miejsce drużyna Piotr Szajerka Is, Julia Jędraszek IId,
Agata Pałasz IId, Julia Włodarczyk IIIb, Kamil Kirklewski IIIc
Opiekun: Aleksandra Kubera

Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
III miejsce drużyna Aleksandra Kołyszko Ic, Faustyna Kowalkowska Ic, Agnieszka Lademann Ic, Agnieszka Tomczak Ic, Adrian Jaroniec IIc
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy "Źródła marzeń" 2016
VIII miejsce Marcin Sipajło IIb

Wojewódzki Konkurs Poezji Jacka Kaczmarskiego
III miejsce Maria Jabłońska IIa
Wyróżnienie Joanna Klein IIIa
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

XIX Międzyszkolny XII Powiatowy Konkurs Ortograficzno-Językowy
II miejsce drużyna w składzie: Krystian Andrzejewski Ic, Urszula Bara Ic, Kamila Borkowska Ic, Weronika Lasota IIs
Opiekunowie:
Monika Pranczke, Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

Festiwal Piosenki Romantycznej
I miejsce Adriana Czuryńska Ic
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej English For Fun
II miejsce Adriana Czuryńska Ic

Miejskie eliminacje XVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: "Młodzież zapobiega pożarom"
I miejsce zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Wojciechowska Ib, Weronika Obrzud Ic, Adrian Jaroniec IIc
I miejsce indywidualnie Aleksandra Wojciechowska Ib
II miejsce indywidualnie Weronika Obrzud Ic
III miejsce indywidualnie Adrian Jaroniec IIc
Opiekun: Anna Chwałek

V Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej "Miłość niejeden zna język"
I miejsce Joanna Klein IIIa
II miejsce Dominika Abramczyk i Adriana Czuryńska Ic
Opiekunowie: Joanna Klein-Szalkowska, Alicja Klein-Abramczyk

XVI Gdyński Przegląd Jasełek
I miejsce zespół w składzie: Julia Jędraszek, Kacper Skelnik, Damian Dzidkowski, Konrad Uściński, Marcin Sipajło, Izabela Kubińska, Agata Stenzel, Łukasz Zabrocki, Adrianna Czuryńska, Agnieszka Barecka, Aleksandra Dłuska, Martyna Tatarczuk
wyróżnienie Marcin Sipajło
Opiekun: Barbara Bajzderska

Powiatowy Konkurs „Gwiazdka tuż…tuż…”
II miejsce Agnieszka Lademann Id /poezja
Opiekun: Monika Pranczke

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej w Polsce w latach 1944-1989
III miejsce Faustyna Kowalkowska, Eryk Wyszyński Ic
Opiekun: Grażyna Górak

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap powiatowy
III miejsce Agnieszka Barecka Ic
Opiekun: Anna Chwałek

Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych „Pomyślmy o HIV”
I miejsce grupa teatralna „W Rozproszeniu”
Opiekun: Tomasz Jurkiewicz

Pomorska Liga Debat
II miejsce Mikołaj Fabisiak IIe, Michał Niemc IIb, Szymon Zahajkiewicz IIb, Daniel Sułkowski IIb
Opiekun: Mirosława Pałubicka, Adriana Marasz

XVI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
I miejsce skład: Anna Kosidowska IIc, Bartłomiej Głodkowski IIb, Bartłomiej Hennig IIb
Opiekun: Grażyna Górak, Małgorzata Zych

VII Powiatowy Konkurs Multimedialny „Polska niepodległość”
IV miejsce Maria Jabłońska - IIa 
Opiekun: Monika Młynarczykowska

II Festiwal Krótkich Filmów o Uzależnieniach
wyróżnienie Nicole Kahlau, Patrycji Bolin, Agnieszki Jarzemskiej - Id
za film "Sięgnąć dna"
Opiekun: Monika Pranczke

Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy pt. „ Prawa człowieka”
wyróżnienie w kategorii plastyka Agata Szlagowska - IIe
Opiekun: Monika Pranczke

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016
Karolina Strongowska - IIIc

I Konkurs Wiedzy o Historii Wejherowa im. Reginy Osowickiej
kwalifikacja do finału konkursu Daniel Jarecki - IIIc
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
III miejsce skład: Mikulska Lidia, Marcin Sipajło, Łukasz Zabrocki
Opiekun: Barbara Pajzderska

VIII Powiatowy Konkurs Historyczny "Polacy i Polska w latach 1914-1939"
I miejsce indywidualnie - Weronika Holka Ia
III miejsce drużynowo skład: Weronika Holka, Sandra Prena, Bartłomiej Szott
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficznym - „Żołnierze wyklęci”
III miejsce – Martyna Wszeborowska Ia
wyróżnienie – Agata Szlagowska II e
Opiekunowie: Mirosława Pałubicka i Grażyna Górak

rok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Multimedialny Konkurs Historyczny " Żołnierze wyklęci- wczoraj i dziś"
III miejsce- uczniowie klasy III d: Michał Wasilewski, Monika Wittbrodt Opiekun: Monika Młynarczykowska

XV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
IV miejsce - Klaudia Tiszbein, Krzysztof Zalewski, Batrłomiej Hennig wyróznienie za przentację - Jakuba Kozakiewicza IIIc
Opiekun: Grażyna Górak

VI Powiatowy Konkurs Multimedialny "Polska niepodległość"
I miejsce - Klaudia Łazińska IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Olimpiada Historyczna
udział w etapie wojewódzkim Adrian Darznik IIIb
Opiekun: Grażyna Górak

I edycja Konkursu Wiedzy o Mediach
kwalifikacja do II etapu - Martyna Korda, Wioleta Kunkol, Angelika Borchmann, Monika Wittbrodt, Michał Wasilewski
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XI Pomorski Konkurs Matematyczny
kwalifikacja do finału uczniów klasy I b w składzie: Bartłomiej Hennig, Maciej Karczmarczyk, Bartosz Głodkowski, Daniel Sułkowski

rok szkolny 2013/2014

XIII Mistrzostwa Wiedzy Komputerowej Powiatu
VI miejsce indywidualnie - Patryk Biliński IIIB
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
I miejsce Ewelina Machalewska IIID
III miejsce Joanna Grabowska IIIC, Jakub Rak IIIB
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

XIV Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
III miejsce Paulina Czarnowska, Tomasz Milewski, Patryk Przybylski
Opiekun: Grażyna Górak

VI Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska i Polacy w latach 1914 – 1939”
II miejsce Sandra Hajdas IIIA, Mateusz Juzala IIIA, Zuzanna Kamińska IIID
Opiekun: Grażyna Górak

rok szkolny 2011/2012

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
I miejsce etap okręgowy Adrianna Józefowska - IIc
Opiekun: Anna Chwałek, Małgorzata Zych

Powiatowy Konkurs z Matematyki
I miejsce w kategorii klas pierwszych - Małż Liwia - Id

Powiatowy Konkurs z Fizyki
I miejsce w kategorii klas pierwszych - Fiertek Monika - Ib
I miejsce
w kategorii klas drugich - Nowak Mikołaj - IIb

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego "Super Bowl" - II edycja
II miejsce - Walczyńska Anna - Id
III miejsce - Dempc Łukasz - IIIb
IV miejsce - Szwec Patryk - IIIe

XIV Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii piosenka
Ewelina Machalewska - ID
Joasia Grabowska - IC

I Powiatowy Konkurs Piosenki o Tematyce Miłosnej „Miłość nie jeden zna język”
II miejsce - Marek Pakieser - IIb

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Demokratycznej w Polsce
w latach 1944-1989

16.12.2011
III miejsce
Skład:
Marta Filipkowska
Justyna Okrój
Opiekun grupy: Grażyna Górak

IV Powiatowy Konkurs Historyczny "Polacy i Polska w latach 1914-1939"
I miejsce drużynowo
Skład:
Justyna Sychowska
Mateusz Odowski
Jakub Struck
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
III miejsce
Skład:
Paulina Budzisz
Mateusz Milewski
Jan Zych

V Powiatowy Konkurs o Życiu i Twórczości Jana Pawła II
I miejsce
Drużyna w składzie:
Malwina Gojke – IIa
Aneta Sarnowska – IIa
Agnieszka Rozmysłowicz – IIa
Opiekun: ks. Michał Sumisławski

rok szkolny 2010/2011

XXXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
etap centralny - III miejsce
Reprezentacja w składzie:
Jan Zych - IIe
Sławomir Wrosz - IIIe
Michał Jeszke - IIIe

IX Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Redzie
II miejsce

XI Gdyńskie Teatralia w Centrum Kultury
pierwsza nagroda

XI Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
I miejsce
Reprezentacja w składzie:
Paulina Budzisz – IIc
Michał Jeszke – IIIe
Jan Zych – IIe

Wojewódzki Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny
II miejsce
Katarzyna Bryłka – Ic

Edukacyjny Projekt Ekologiczny „Patrz i zmieniaj”
III miejsce
Alicja Kupczyk – Ic

Konkurs ekologiczny na poster „Patrz i zmieniaj”
II miejsce
Magdalena Kotwicka – Id

IV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"
IV miejsce
Monika Paszke, Magdalena Zamojska, Patrycjusz Trocki

Powiatowy Konkurs Historyczny "Polska i Polacy w latach 1914-1939"
II miejsce
Justyna Sychowska, Jakub Struck, Mateusz Odowski
opiekun – Jacek Pałubicki

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
finalista Jakub Struck
opiekun – Jacek Pałubicki

Turniej Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom"
II miejsce drużynowo w etapie miejskim

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
II miejsce etap wojewódzki Adrianna Józefowska
opiekun - Anna Chwałek

Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii scenka rodzajowa - uczniowie z klasy Ia
II miejsce w kategorii piosenka - Marek Pakieser i Jakub Kirklewski
III miejsce w kategorii piosenka - Marta Rączka
opiekun - Elżbieta Rębiś

Konkurs Języka Angielskiego "Wejheriada"
Rafał Kamiński, Agnieszka Chojke, Denis Gruba - etap finałowy
"Pokaż nam Język"
Patryk Szwec, Patryk Bark - etap finałowy
opiekun - Anna Kulikowska

© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved