KONSULTACJE NAUCZYCIELI

I semestr od 03.09.2012

nauczycieldzieńgodzinasala
Anisimowicz S.cz113.40-14.2532
Chwałek A.pt214.30-15.15 
Czaplewski M.wt14.30-15.1527
Domarus  E.pt7.10-7.5520
Florczak M.wt
pt
13.40-14.25
14.30-15.15
28
Górak G.pt15.00-16.00biblioteka
Garbowska A.pn13.30-14.1514
Grudzińska A.śr8.00-8.4540
Jurkiewicz T.pt14.30-15.1539
Klebba A.śr7.10-7.5538
Klein-Abrmczyk A.cz14.30-15.1526
Klein-Szalkowska J.wt14.40-15.2526
Kubera A.pn7.10-7.5520
Kulikowska A.pn
wt
7.10-7.5514
20
Marasz A.pn7.10-7.55329
Meyer M.cz8.00-8.45435
Młynarczykowska M.wt15.20-16.0525
Musiał A.   
Napiórkowska A.pt7.10-7.5525
Niewiedziała B.wt7.15-8.00pływalnia
Nowicka M.cz8.00-8.4527
Pajzderska B.pt15.15-16.0020
Pałubicka M.pn7.10-7.5515
Pasek A.śr16.15-17.00mała hala
Partyka J.pn
wt
8.00-8.45
8.55-9.40
27
Prudzienica-Piotrowicz A.wt8.00-8.4520
Racis M.wt14.30-15.15hala
Rębiś E.wt7.10-7.5520
Skrobecka G.pt16.15-17.00 
Suchomska M.wt13.30-14.15k
Kulpa M. ks.cz13.40-14.25pok. naucz.
Supernat-Melzer H.wt15.15-16.0038
Szmytkiewicz E.wt14.40-15.2535
Taube P.pn15.15-16.00 
Tomaszewski J.śr16.00-16.45 
Zych M.cz16.15-17.00pływalnia

1 możliwość uzgodnienia innego terminu z tygodniowym wyprzedzeniem
2 dwa razy w miesiącu
3 maturzyści
4 co drugi czwartek dla klasy 1b
 

© 2005-2016 Copyright by LO I Rumia        All rights reserved