Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2008/2009

« Powrót

klasa A - wych. mgr Adriana Marasz
1. Bojanowska Żaneta 3a
2. Domański Adrian 3a
3. Dzięgielewska Kamila 3a
4. Fobke Karolina 3a
5. Gimiński Jakub 3a
6. Jastrowski Kamil 3a
7. Konkol Joanna 3a
8. Kościelska Joanna 3a
9. Kozikowska Aleksandra 3a
10. Kuźniewski Łukasz 3a
11. Labuda Paulina 3a
12. Lademann Karolina 3a
13. Lichocka Anna 3a
14. Lider Sebastian 3a
15. Łukowicz Tomasz 3a
16. Mampe Monika 3a
17. Masłowska Dorota 3a
18. Mazurek Michał 3a
19. Mudlaff Daria 3a
20. Nowocińska Diana 3a
21. Piask Justyna 3a
22. Pietkiewicz 3a
23. Plichta Agnieszka 3a
24. Regulska Patrycja 3a
25. Rzepa Aleksandra 3a
26. Studniarz Paulina 3a
27. Szafrańska Małgorzata 3a
28. Wenta Wojciech 3a
29. Wiatr Anna 3a
30. Witczak-Kiełczewska Joanna 3a
31. Zocholl Agnieszka 3a
klasa B - wych. mgr Alicja Klein-Abramczyk
1. Balbusa Marcin 3b
2. Bieliński Marcin 3b
3. Bieliński Marcin 3b
4. Bieliński Michał 3b
5. Bładzikowski Piotr 3b
6. Bochra Bartosz 3b
7. Dąbrowski Dorian 3b
8. Dąbrowski Michał 3b
9. Duda Michał 3b
10. Górski Marcin 3b
11. Grubba Rafał 3b
12. Jeka Tomasz 3b
13. Kluge Tomasz 3b
14. Koślicki Michał 3b
15. Laskowski Artur 3b
16. Leike Aleksander 3b
17. Napiórkowski Marcin 3b
18. Ostrowski Marcin 3b
19. Piekielnik Maciej 3b
20. Piekielnik Tomasz 3b
21. Piotrowski Dariusz 3b
22. Przybylski Mateusz 3b
23. Sadko Anna 3b
24. Siekierzyński Tadeusz 3b
25. Skelnik Bartosz 3b
26. Suchodolska Katarzyna 3b
27. Szczeciński Bartosz 3b
28. Turek Maciej 3b
29. Westa Mariusz 3b
30. Wicki Sebastian 3b
31. Zieleziński Aleksander 3b
klasa C - wych. mgr Halina Birunt
1 Baranowska Żaneta Anna
2 Bednarczyk Monika Aleksandra
3 Birunt Wiktoria Katarzyna
4 Boike Paulina Maria
5 Brodalski Sebastian Dawid
6 Bulman Mateusz Xxx
7 Ćwikliński Maciej Krzysztof
8 Ellwart Katarzyna Xxx
9 Elżanowski Filip Krzysztof
10 Frąckiewicz Klaudia Karolina
11 Hebel Karolina Anna
12 Januszewska Agata Xxx
13 Kamińska Weronika Anna
14 Korpal Piotr Xxx
15 Kurek Natalia Ewa
16 Maszlanka Katarzyna Xxx
17 Mejer Emilia Małgorzata
18 Neubauer Damian Xxx
19 Nowak Mateusz Jacek
20 Opański Olaf Marcin
21 Puchalska Karolina Joanna
22 Rekret Magdalena Agnieszka
23 Rewers Eliza Maja
24 Rębiś Joanna Wanda
25 Richter Alicja Xxx
26 Spretke Agnieszka Dagmara
27 Stanulewicz Mariusz Xxx
28 Strzelka Martyna Xxx
29 Swakoń Magdalena Xxx
30 Szalkowska Julia Maria
31 Trebus Monika Magdalena
32 Zaczek Paulina Anna
klasa D - wych. mgr Małgorzata Meronk
1 Abramek Katarzyna Julia
2 Bigoszewski Piotr Andrzej
3 Budkowski Arkadiusz Xxx
4 Chyrzyńska Agnieszka Emilia
5 Delbas Krzysztof Adam
6 Domański Wojciech Stanisław
7 Guzik Jakub Zbigniew
8 Hoppe Martyna Anna
9 Jałoszewski Paweł Adam
10 Januszewski Jakub Xxx
11 Kasprzyk Dawid Xxx
12 Kortas Krzysztof Xxx
13 Kuklinowska Anna Xxx
14 Mieszkowska Karolina Marta
15 Modzelewska Aleksandra Xxx
16 Muszyński Romuald Jerzy
17 Nalikowska Kamila Xxx
18 Noske Karol Zygmunt
19 Pęska Karolina Xxx
20 Radzio Oskar Adam
21 Skotzke Damian Jan
22 Słupkowska Magdalena Maria
23 Smentoch Adrian Jan
24 Sokołowska Monika Weronika
25 Solecki Adam Krzysztof
26 Urbanek Tomasz Rafał
27 Wojtasik Joanna Xxx
klasa E - wych. mgr Anna Grudzińska
1 Białk Joanna Katarzyna
2 Bianga Anna Maria
3 Boyke Daria Katarzyna
4 Brzuchalski Kamil Mateusz
5 Dempc Marzena Barbara
6 Derz Adriana Małgorzata
7 Dorsz Michał Piotr
8 Gajkowski Mariusz Krystian
9 Gierma Magdalena Maria
10 Gosz Magda Maria
11 Grzechnik Danuta Xxx
12 Jaks Magdalena Anna
13 Kniaziew Marek Aleksander
14 Kulas Łukasz Xxx
15 Liadis Georges Janusz
16 Lipnicka Magda Aleksandra
17 Mach Agnieszka Xxx
18 Majchrowska Małgorzata Daria
19 Malinowska Beata Maria
20 Mischke Marzena Mirosława
21 Olszonowicz Michał Paweł
22 Perszewski Rafał Artur
23 Pielach Grzegorz Kacper
24 Schwarz Karolina Maria
25 Smentoch Paweł Kazimierz
26 Sobala Agnieszka Magdalena
27 Strzelka Piotr Michał
28 Szafranek Damian Janusz
29 Szewczyk Dawid Xxx
30 Talarek Krzysztof Xxx
31 Wandtke Piotr Mateusz
32 Wardacka Magda Karolina
33 Wielińska Gracjana Maria
34 Woszczyk Łukasz Marek
klasa S - wych. mgr Aleksandra Prudzienica_Piotrowicz
1 Bichowski Bartłomiej Dawid
2 Dolata Michał Jacek
3 Drzazga Marcin Andrzej
4 Dudek Łukasz Andrzej
5 Gliniecki Tomasz Mateusz
6 Groenwald Dawid Bronisław
7 Halwas Michał Xxx
8 Hildebrandt Martyna Bernadeta
9 Iwański Marcin Xxx
10 Jerzak Adam Kazimierz
11 Kersten Maciej Andrzej
12 Kluz Karolina Agnieszka
13 Kułakowska Katarzyna Joanna
14 Mordasiewicz Dariusz Xxx
15 Okurowski Przemysław Adam
16 Paczoska Rafał Antoni
17 Pietrzyk Aleksandra Xxx
18 Piper Paweł Bronisław
19 Robakowski Michał Piotr
20 Rutkowska Aleksandra Xxx
21 Szwinka Maciej Paweł
22 Uzdrowski Michał Mikołaj
23 Wachowiak Aleksandra Teresa
24 Zielazna Barbara Maria

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved