Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2007/2008

« Powrót

klasa A - wych. mgr Tomasz Jurkiewicz
1. Adamski Adam 3a
2. Bazychowska Martyna 3a
3. Bochentyn Paweł 3a
4. Domański Patryk 3a
5. Dybikowska Marta 3a
6. Dziecielski Krzysztof 3a
7. Figiel Aleksandra 3a
8. Filipczuk Marcin 3a
9. Filipczuk Michał 3a
10. Ganiec Marta 3a
11. Gieremek Róża 3a
12. Grunwald Joanna 3a
13. Gwizdała Mariusz 3a
14. Hryniewicz Bartosz 3a
15. Kaczmarek Piotr 3a
16. Kamin Marek 3a
17. Kierepka Klaudia 3a
18. Klorek Katarzyna 3a
19. Krymer Łukasz 3a
20. Krzyżanowska Joanna 3a
21. Lademann Weronika 3a
22. Maculewicz Filip 3a
23. Merchel Piotr 3a
24. Miszewska Róża 3a
25. Mućka Tomasz 3a
26. Nowacka Anna 3a
27. Obst Jakub 3a
28. Papunewska Patrycja 3a
29. Pawłowska Małgorzata 3a
30. Rudziński Michał 3a
31. Stobiński Piotr 3a
32. Szematowicz Michał 3a
33. Węsierska Daria 3a
klasa B - wych. mgr Alicja Napiórkowska
1. Andrzejewski Maciej 3b
2. Bagiński Przemysław 3b
3. Baska Joanna 3b
4. Budnik Michał 3b
5. Dampc Natalia 3b
6. Dominik Adam 3b
7. Filipkowski Paweł 3b
8. Haustein Mateusz 3b
9. Jeszke Krzysztof 3b
10. Kabziński Paweł 3b
11. Kalkowska Emilia 3b
12. Kędziora Krzysztof 3b
13. Koss Adrianna 3b
14. Kowalczyk Kacper 3b
15. Kowalewska Anna 3b
16. Kowalski Krzysztof 3b
17. Łobacz Kamil 3b
18. Marszałł Hubert 3b
19. Maszota Paweł 3b
20. Mazur Szymon 3b
21. Mucha Agnieszka 3b
22. Nadskakulski Maciej 3b
23. Niemc Łukasz 3b
24. Pęski Paweł 3b
25. Pyrzyński Krzysztof 3b
26. Siekierzyński Antoni 3b
27. Szczepanik Maciej 3b
28. Urbaniak Łukasz 3b
29. Zelewska Magdalena 3b
klasa C - wych. mgr Mirosława Pałubicka
1. Arasim Maciej 3c
2. Babińska Anna 3c
3. Bielska Paulina 3c
4. Birn Maciej 3c
5. Chilla Anna 3c
6. Chojka Dominik 3c
7. Czajkowski Mateusz 3c
8. Dorsz Kinga 3c
9. Duraj Natalia 3c
10. Gaffke Magdalena 3c
11. Hoffmann Daria 3c
12. Janowicz Paweł 3c
13. Jaruga Marta 3c
14. Jurgielska Monika 3c
15. Kokosińska Magdalena 3c
16. Korpan Mateusz 3c
17. Kruczyk Aleksandra 3c
18. Lewandowski Piotr 3c
19. Litwin Jolanta 3c
20. Łątkowska Hanna 3c
21. Łęgowska Agnieszka 3c
22. Matczak Anna 3c
23. Nowak Agnieszka 3c
24. Otta Patrycja 3c
25. Pionk Milena 3c
26. Pirożek Iwona 3c
27. Pranga Joanna 3c
28. Przybylska Anna 3c
29. Stasiorowska Agata 3c
30. Tarnacka Ewa 3c
31. Wiśniewska Katarzyna 3c
32. Wojak Paulina 3c
klasa D - wych. mgr Ewa Grzymkowska
1. Bębenek Aleksandra 3d
2. Blaszke Anna 3d
3. Brodecki Rafał 3d
4. Brzeziński Łukasz 3d
5. Budzisz Kinga 3d
6. Czarnota Magdalena 3d
7. Dargacz Piotr 3d
8. Grabowska Monika 3d
9. Jatczak Aneta 3d
10. Karczewska Aneta 3d
11. Karpowicz Radosław 3d
12. Kłusak Sylwia 3d
13. Konkel Agata 3d
14. Korcz Małgorzata 3d
15. Kucharska Blanka 3d
16. Laskowska Sandra 3d
17. Leman Martyna 3d
18. Leśniewska Patrycja 3d
19. Łopka Wojciech 3d
20. Łuciów Marcin 3d
21. Makowski Piotr 3d
22. Mądrzejewska Aleksandra 3d
23. Michalska Adela 3d
24. Narloch Monika 3d
25. Nikrandt Justyna 3d
26. Protasewicz Anna 3d
27. Semerling Joanna 3d
28. Skitek Aleksandra 3d
29. Stromska Julita 3d
30. Turska Weronika 3d
31. Wenta Anna 3d
32. Węglikowska Magdalena 3d
33. Wróblewski Paweł 3d
klasa E - wych. mgr Marek Czaplewski
1. Bartosewicz Bartosz 3e
2. Bielecki Adrian 3e
3. Bołman Andrzej 3e
4. Falkiewicz Łukasz 3e
5. Frymark Mateusz 3e
6. Główczewska Magdalena 3e
7. Grudnowski Rafał 3e
8. Gruzel Daria 3e
9. Kieda Małgorzata 3e
10. Klapczyński Wojciech 3e
11. Konopacka Kinga 3e
12. Kowalewski Kamil 3e
13. Lesiuk Paulina 3e
14. Ludwiński Daniel 3e
15. Machlewska Izabela 3e
16. Mackiewicz Mariusz 3e
17. Mieczkowska Małgorzata 3e
18. Mierzejewski Maciej 3e
19. Musiatowicz Błażej 3e
20. Niewiedziała Magdalena 3e
21. Odwald Piotr 3e
22. Okroy Izabela 3e
23. Plichta Piotr 3e
24. Sobkowicz Jarosław 3e
25. Śmiarowski Krzysztof 3e
26. Tetzlaff Milena 3e
27. Wasielewski Robert 3e
28. Wieczorek Inga 3e
29. Wnuk Mateusz 3e
30. Zakowiecka Anna 3e
31. Zielińska Karolina 3e
klasa S - wych. mgr Jarosław Tomaszewski
1. Borkowski Piotr 3s
2. Ciskowski Paweł 3s
3. Dawidowski Robert 3s
4. Gołąbek Mateusz 3s
5. Hoge Jakub 3s
6. Kamińska Judyta 3s
7. Kierszka Alicja 3s
8. Koj Anna 3s
9. Kreft Sebastian 3s
10. Kwaśniewska Angelika 3s
11. Łukaszewicz Rafał 3s
12. Majkowski Piotr 3s
13. Nowakowski Paweł 3s
14. Ostoja-Lniski Piotr 3s
15. Prus Mateusz 3s
16. Rose Emilia 3s
17. Sadowski Tomasz 3s
18. Storczyk Aleksander 3s
19. Szarowska Aleksandra 3s
20. Tkaczyk Wiktor 3s
21. Truszkowski Kamil 3s
22. Wełna Sławomir 3s
23. Wiśniewska Małgorzata 3s

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved