Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2006/2007

« Powrót

klasa A - wych. mgr Monika Florczak
1. Babińska Aleksandra 3a
2. Bazychowski Piotr 3a
3. Beń Joanna 3a
4. Bielawa Monika 3a
5. Chlewicka Małgorzata 3a
6. Duszyńska Magdalena 3a
7. Ewald Robert 3a
8. Jamróz Anna 3a
9. Jaroszewicz Agata 3a
10. Jaruga Katarzyna 3a
11. Kąkol Jerzy 3a
12. Kleinschmidt Kinga 3a
13. Konkol Małgorzata 3a
14. Kubala Marzena 3a
15. Kwidzińska Gracjana 3a
16. Labudda Małgorzata 3a
17. Ladach Natalia 3a
18. Mamrot Anna 3a
19. Mordasiewicz Adrian 3a
20. Pasek Paulina 3a
21. Patzke Magdalena 3a
22. Ptach Aleksandra 3a
23. Rybaczek Monika 3a
24. Rybak Oskar 3a
25. Smolik Kinga 3a
26. Sobieraj Sylwia 3a
27. Tomeczkowski Krzysztof 3a
28. Włodkowska Joanna 3a
29. Wojna Natalia 3a
klasa B - wych. mgr Elżbieta Rębiś
1. Dominik Michał 3b
2. Drożak Tomasz 3b
3. Duszyński Dawid 3b
4. Gębski Paweł 3b
5. Grubicki Jakub 3b
6. Jałoza Roman 3b
7. Jereczek Paweł 3b
8. Kirklewski Ksawery 3b
9. Konkol Krystian 3b
10. Labudda Bartosz 3b
11. Manuth Krzysztof 3b
12. Marciniuk Karolina 3b
13. Okroj Tomasz 3b
14. Pogorzelska Barbara 3b
15. Potrykus Mateusz 3b
16. Pranczk Ewa 3b
17. Reszczyński Wojciech 3b
18. Ryll Paula 3b
19. Stankiewicz Kamila 3b
20. Sychowska Aleksandra 3b
klasa C - wych. mgr Adrian Kołtoniak
1. Bagiński Krzysztof 3c
2. Brzoskowska Hanna 3c
3. Dworniak Patryk 3c
4. Dybikowska Justyna 3c
5. Ellwart Weronika 3c
6. Gadzaliński Tomasz 3c
7. Hałasa Irena 3c
8. Janowicz Bartosz 3c
9. Kostyra Katarzyna 3c
10. Krzystyniak Karol 3c
11. Labuda Kamila 3c
12. Lewiński Dariusz 3c
13. Lezner Karolina 3c
14. Łagoda Justyna 3c
15. Muchewicz Paweł 3c
16. Nowak Jakub 3c
17. Okrój Karolina 3c
18. Pakur Alicja 3c
19. Paszota Natalia 3c
20. Pionk Sandra 3c
21. Podjacki Tomasz 3c
22. Potrykus Katarzyna 3c
23. Rogińska Kamila 3c
24. Rożniatowska Sandra 3c
25. Rurak Justyna 3c
26. Salamon Marcin 3c
27. Schmidt Aleksandra 3c
28. Strumińska Martyna 3c
29. Treder Marta 3c
30. Wąsik Rafał 3c
31. Zdrojewska Magdalena 3c
klasa D - wych. mgr Anna Kulikowska
1. Banna Paulina 3d
2. Bartusch Agnieszka 3d
3. Barzowska Patrycja 3d
4. Benkowski Karol 3d
5. Beń Anna 3d
6. Ceynowa Anna 3d
7. Chabel Aleksandra 3d
8. Dominik Katarzyna 3d
9. Górna Agnieszka 3d
10. Groenwald Katarzyna 3d
11. Kiedrowska Małgorzata 3d
12. Koryczan Łukasz 3d
13. Koy Sonia 3d
14. Kropidłowski Łukasz 3d
15. Krysiak Marta 3d
16. Lewandowska Dominika 3d
17. Lipowski Marek 3d
18. Łobacz Magdalena 3d
19. Motyka Agnieszka 3d
20. Niemc Aleksandra 3d
21. Paduch Przemysław 3d
22. Pfeiffer Patryk 3d
23. Pietruszka Weronika 3d
24. Rzepa Magda 3d
25. Samp Marta 3d
26. Sasak Magdalena 3d
27. Surówka Dariusz 3d
28. Szramka Daria 3d
29. Wdowczyk Mateusz 3d
30. Wiewiórka Karolina 3d
31. Wiśniewski Paweł 3d
32. Wróbel Anna 3d
33. Zienkiewicz Małgorzata 3d
klasa E - wych. mgr Joanna Partyka
1. Abramek Małgorzta 3e
2. Barska Monika 3e
3. Bernacka Agnieszka 3e
4. Białas Katarzyna 3e
5. Bigus Martyna 3e
6. Bronk Michał 3e
7. Chmielewski Bartłomiej 3e
8. Dawczyk Katarzyna 3e
9. Fierek Katarzyna 3e
10. Frankiewicz Bartosz 3e
11. Gajewski Krzysztof 3e
12. Gelińska Justyna 3e
13. Jasiński Tomasz 3e
14. Kass Elżbieta 3e
15. Kąkol Anna 3e
16. Konkel Marika 3e
17. Kopicki Tomasz 3e
18. Kreft Grzegorz 3e
19. Kryszewski Adam 3e
20. Kwiecień Marek 3e
21. Labuda Karol 3e
22. Lemke Remigiusz 3e
23. Łęgowski Jakub 3e
24. Nowak Przemysław 3e
25. Nowakowski Paweł 3e
26. Roczniewska Magdalena 3e
27. Ryncarz Monika 3e
28. Sikorski Łukasz 3e
29. Słoma Agata 3e
30. Śmigielska Adriana 3e
31. Wiśniewski Arkadiusz 3e
32. Witczak Grażyna 3e
33. Zaborowska Magdalena 3e
34. Żagarów Mariusz 3e
klasa S - wych. mgr Ewa Grzymkowska
1. Burzyński Bartosz 3s
2. Bychowska Klaudia 3s
3. Deka Piotr 3s
4. Domański Paweł 3s
5. Drozdowski Paweł 3s
6. Haustein Patrycja 3s
7. Januszewski Karol 3s
8. Jeryś Bartosz 3s
9. Kaiser Monika 3s
10. Knasiak Michał 3s
11. Kreft Kamil 3s
12. Kreft Weronika 3s
13. Kuczera Beata 3s
14. Liss Michalina 3s
15. Obłuda Patrycja 3s
16. Ochocińska Monika 3s
17. Oryszczak Dariusz 3s
18. Piluszyk Ewelina 3s
19. Piotrowski Seweryn 3s
20. Sobala Jakub 3s
21. Szlage Agnieszka 3s
22. Urbaniak Aleksander 3s
23. Zelewska Paulina 3s

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved