Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2004/2005

« Powrót

klasa A - wych. mgr Tomasz Jurkiewicz
1. Bartkowiak Łukasz
2. Bazychowski Mateusz
3. Bekisz Kinga
4. Biedziuk Joanna
5. Borzyszkowska Natalia
6. Brylowska Joanna
7. Brzeska Natalia
8. Chudy Magdalena
9. Drzeżdżon Katarzyna
10. Frankiewicz Maciej
11. Górecki Maciej
12. Hermann Katarzyna
13. Jabłońska Angelika
14. Jacyków Kaja
15. Januszewski Adam
16. Jaworski Damian
17. Kamińska Agnieszka
18. Kopeć Natasza
19. Lewandowska Liwia
20. Liecau Kamila
21. Łobacz Karolina
22. Machalińska Marta
23. Nowak Magda
24. Oględzka Magdalena
25. Ossowicka Maria
26. Ostrowska Aleksandra
27. Poręba Karol
28. Pryputniewicz Jakub
29. Ulicyn Mateusz
30. Wica Małgorzata
31. Wójcik Joanna
32. Wrońska Ewelina
33. Wróbel Dorota
klasa B - wych. mgr Anna Grudzińska
1. Bieszke Łukasz
2. Ceynowy Karolina
3. Dominiuk Adam
4. Gierasimiuk Adam
5. Głowienke Aleksandra
6. Groth Małgorzata
7. Grzelak Anna
8. Gurski Łukasz
9. Kalisz Wojciech
10. Kańtoch Sebastian
11. Kaszubowska Dorota
12. Klawiter Aleksander
13. Kowalska Weronika
14. Kusikowska Maria
15. Mach Monika
16. Marciniuk Katarzyna
17. Marciniuk Tomasz
18. Masalska Marta
19. Maszota Agnieszka
20. Mączka Grzegorz
21. Miotk Karol
22. Niciporuk Małgorzata
23. Pierścieniak Joanna
24. Pranga Paweł
25. Skrobecka Monika
26. Szreder Bartosz
27. Tkaczyk Artur
28. Voss Joanna
29. Wawrzkiewicz Kamil
30. Wiszniewski Łukasz
31. Wojewska Anika
32. Zinkiel Mateusz
33. Zych Paulina
klasa C - wych. mgr Halina Birunt
1. Barszcz Natalia
2. Bela Wojciech
3. Bryła Łukasz
4. Ciećlik Żaneta
5. Dampc Joanna
6. Darczuk Michał
7. Dumitrescu Aleksandra
8. Elass Mateusz
9. Formella Dorota
10. Gałkowska Gabriela
11. Grubba Aneta
12. Jeka Daniel
13. Jurasz Marcin
14. Kiedrowska Natalia
15. Klecha Joanna
16. Kołyszko Katarzyna
17. Kraińska Natalia
18. Langowski Kamil
19. Lesnau Adam
20. Łątkowska Magdalena
21. Pokrifka Natalia
22. Przybylska Karolina
23. Rodak Alicja
24. Sołtyśkiewicz Anna
25. Symanowicz Anna
26. Talkowski Grzegorz
27. Tessmer Patrycja
28. Turzyńska Anna
29. Wnorowska Małgorzata
30. Wrońska Agnieszka
31. Zielińska Marta
klasa D - wych. mgr Małgorzata Meronk
1. Balcerzak Joanna
2. Bambrowicz Patryk
3. Becker Izabela
4. Bochniak Marta
5. Bruna Dariusz
6. Dobrowolski Jakub
7. Domański Mateusz
8. Głuchowski Mateusz
9. Guzik Maciej
10. Kaczmarczyk Paweł
11. Kirszling Agnieszka
12. Kosidło Weronika
13. Kreft Paulina
14. Labuda Piotr
15. Labudda Maciej
16. Ładniak Robert
17. Łobacz Weronika
18. Melzer Alicja
19. Mikluszka Michał
20. Milewska Justyna
21. Modzelewska Anna
22. Myszka Przemysław
23. Nadolska Maria
24. Nowak Łukasz
25. Prabucki Adam
26. Ruszczyńska Anna
27. Sienkiewicz Łukasz
28. Smentoch Michał
29. Smolik Bartosz
30. Syczak Tomasz
31. Wesołowska Agnieszka
32. Wierzbicka Martyna
33. Wysocki Robert
34. Żyła Natalia
klasa E - wych. mgr Alina Danowska
1. Chrostowski Adam
2. Dawczyk Karol
3. Falkowska Monika
4. Fopke Joanna
5. Gębski Maciej
6. Hebel Sylwia
7. Jasiński Marcin
8. Kondraciewicz Sławomir
9. Konieczny Marek
10. Krasińska Sylwia
11. Krasna Anna
12. Krom Magda
13. Kruszewska Magdalena
14. Lis Krzysztof
15. Łątkowski Paweł
16. Maliszewski Bartosz
17. Młyński Marcin
18. Mosa Karolina
19. Mroczyński Jakub
20. Murglin Piotr
21. Pałasz Monika
22. Podwojski Aleksander
23. Salamon Michał
24. Senwicka Monika
25. Sikora Damian
26. Skwarek Paulina
27. Strzeżewski Karol
28. Sulewska Dagmara
29. Światłowska Magdalena
30. Trapla Marta
31. Wysłouch Piotr
32. Ziemann Magdalena
33. Zymni Magdalena

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved