Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2003/2004

« Powrót

klasa A - wych. mgr Maria Bujak
1. Biedziuk Marta
2. Borkowska Oliwia
3. Byra Krzysztof
4. Data Joanna
5. Dawidowski Krystian
6. Figiel Katarzyna
7. Grajkowska Natalia
8. Guttek Karolina
9. Iwanowska Karolina
10. Jagodzińska Anna
11. Jahns Joanna
12. Kaczmarek Sylwia
13. Kalina Karolina
14. Kaszuba Jakub
15. Kordzińska Weronika
16. Korinth Magda
17. Kornacka Magdalena
18. Kościelska Elżbieta
19. Kowalewska Katarzyna
20. Kuczorska Katarzyna
21. Kulas Małgorzata
22. Kuleta Katarzyna
23. Łobocka Marta
24. Merchel Grzegorz
25. Napierała Mateusz
26. Płuska Michał
27. Pniewska Aleksandra
28. Pranschke Sonia –ind.
29. Rewers Izabela
30. Rydzińska Izabela
31. Salamaga Izabela
32. Steć Natalia
33. Strzałek Katarzyna
34. Szmit Kamila
35. Tomaszewski Arkadiusz
36. Tracz Karolina
37. Wilmowicz Liliana
38. Wnorowska Martyna
39. Wróbel Marta
40. Zima Natalia
klasa B - wych. mgr Marek Czaplewski
1. Arendt Michał
2. Balejko Magdalena
3. Brauła Aleksander
4. Bronk Justyna
5. Brzuchalski Paweł
6. Chłopecka Magdalena
7. Czerwiński Maciej
8. Feil Paulina
9. Grotha Jacek
10. Jankowski Przemysław
11. Kałędkiewicz Wojciech
12. Kańtoch Grzegorz
13. Kaszubowski Grzegorz
14. Kaźmierczak Rafał
15. Klorek Karolina
16. Kozłowski Michał
17. Kulesza Robert
18. Kummer Łukasz
19. Kuper Mariusz
20. Labuda Arkadiusz
21. Labuhn Wojciech
22. Lipnicki Mikołaj
23. Małecka Marta
24. Muchewicz Mateusz
25. Naczk Bartosz
26. Pałuczak Piotr
27. Pieńkowska Magdalena
28. Pilenc Artur
29. Piotrowski Paweł
30. Pniewska Joanna
31. Rendaszka Izabela
32. Skarżyński Marek
33. Sychowski Andrzej
34. Szymczak Anna
35. Voss Krzysztof
36. Wiktor Mateusz
37. Wiśniewska Paulina
klasa C - wych. mgr Maria Friedel
1. Andrzejczak Dorota
2. Bednarska Marta
3. Bernacki Rafał
4. Dempc Anna
5. Grynkiewicz Bartosz
6. Gut Malwina
7. Hapka Paweł
8. Kanclerz Olga
9. Kijak Justyna
10. Kijak Maja
11. Kulas Emilia
12. Lewańczyk Agniszka
13. Malek Martyna
14. Mikołajczak Hanna
15. Miotk Michalina
16. Mosa Paulina
17. Nowak Agnieszka
18. Oleszko Maciej
19. Pacucha Katarzyna
20. Pałasz Daniel
21. Piasecka Sylwia
22. Pikus Przemysław
23. Piłka Małgorzata
24. Pindras Marlena
25. Pokorska Aleksandra
26. Ptach Monika
27. Rutkowska Justyna
28. Smolik Michał
29. Socha Joanna
30. Stojek Michał
31. Sychowska Magda
32. Syrocki Piotr
33. Toborek Michał
34. Wenta Natalia
35. Włodarska Marta
36. Wojna Paulina
37. Woźniak Magdalena
38. Woźniak Martyna
39. Wróbleski Piotr
klasa D - wych. mgr Alicja Napiórkowska
1. Cegiełkowska Małgorzata
2. Chmielewska Justyna
3. Chudy Łukasz
4. Dąbrowski Kamil
5. Dempc Emilia
6. Drukarczyk Pawel
7. Dynewska Karolina
8. Dziurzyńska Anna
9. Gailitis Michał
10. Hirsch Małgorzata
11. Kabelis Szymon
12. Kępa Tomasz
13. Klapczyńska Katarzyna
14. Klawitter Anna
15. Klecha Sylwia
16. Klein Maciej
17. Kontowicz Anna
18. Kozłowski Tomasz
19. Kreft Julianna
20. Ostrowidzki Michał
21. Pettke Aleksandra
22. Portkowska Ewa
23. Radzikowska Agnieszka
24. Rzepa Agnieszka
25. Rzepa Małgorzata
26. Siwiec Filip
27. Skurzak Katarzyna
28. Stępień Cyprian
29. Sykucka Małgorzata
30. Śniegowska Dorota
31. Terepka Magdalena
32. Trapla Monika
33. Wolańska Monika
34. Woźniak Mariusz
35. Zarkowski Daniel
36. Ziółkowska Anna
37. Ziółkowska Monika
38. Ziółkowski Maciej

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved