Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2002/2003

« Powrót

klasa A - wych. mgr Piotr Mazurowski
1. Babicz Karolina
2. Bojaruniec Sebastian
3. Cegłowski Filip
4. Dukat Anna
5. Gliwa Artur
6. Grabczak Joanna
7. Grochowska Joanna
8. Hebel Marta
9. Ignacionek Artur
10. Jahns Robert
11. Jarosz Magdalena
12. Kaleta Joanna
13. Kierznikiewicz Beata
14. Kosiak Marzena
15. Lewiński Wojciech
16. Machula Dorota
17. Majchrzak Alicja
18. Małyszko Łukasz
19. Odowski Aleksander
20. Olszewska Aleksandra
21. Ostanówka Kamil
22. Ostanówka Łukasz
23. Pawlicki Marek
24. Pioch Katarzyna
25. Przyborowska Dagmara
26. Rudzińska Agnieszka
27. Senwicki Daniel
28. Sobieraj Magdalena
29. Stasiak Bożena
30. Stryczek Barbara
31. Syczak Krzysztof
32. Szymańska Anna
33. Tomeczkowski Paweł
34. Wróblewski Grzegorz
 
klasa B - wych. mgr Ewa Grzymkowska
1. Andrzejczak Paulina
2. Andziulewicz Katarzyna
3. Balcerzak Jarosław
4. Bieliński Roman
5. Bieszke Michał
6. Brzeziński Michał
7. Brzóska Piotr
8. Bubacz Adam
9. Chąciak Szymon
10. Formella Marcin
11. Gierasimiuk Grzegorz
12. Kałętkiewicz Karolina
13. Kaźmierkiewicz Krzysztof
14. Komorowski Maciej
15. Kopaczewski Krzystof
16. Kreft Mateusz
17. Krymer Marcin
18. Kucharska Kinga
19. Labudda Agata
20. Matuszewska Katarzyna
21. Niemczyk Piotr
22. Ossolińska Malwina
23. Pietruszka Magdalena
24. Potrykus Anna
25. Przyjemczak Justyna
26. Rózga Krzysztof
27. Rurak Sławomir
28. Rutkowski Marcin
29. Sikora Dorota
30. Stawarz Sebastian
31. Śmiejkowska Małgorzata
32. Śmigiel Ewa
33. Toppa Karolina
34. Wojtal Łukasz
35. Zdrojewska Anna
36. Zyber Tomasz
37. Żołnieruk Mariusz
 
klasa C - wych. mgr Jolanta Domagalska
1. Adrian Ewelina
2. Brzóska Jerzy
3. Buczyńska Emilia
4. Ciechanowska Magdalena
5. Głodowski Przemysław
6. Grabowski Kamil
7. Guth Anna
8. Hinc Justyna
9. Jarocka Marlena
10. Karwowska Katarzyna
11. Kempa Natalia
12. Klawiter Radosław
13. Kłos Anna
14. Kruszyński Marcin
15. Kułakowski Mieszko
16. Lange Piotr
17. Łoszewski Mariusz
18. Maciąg Monika
19. Majewska Katarzyna
20. Michniewicz Patrick
21. Muszyńska Elżbieta
22. Orłowski Łukasz
23. Pasieka Kamila
24. Pastuszka Kamila
25. Piejko Małgorzata
26. Rozpędek Agata
27. Ruszkiewicz Igor
28. Rydzińska Magdalena
29. Scheibe Anna
30. Sobierajska Aleksandra
31. Socha Mariola
32. Szulc Krzysztof
33. Wica Aneta
34. Wojtowicz Paweł
35. Zieliński Piotr
 
klasa D - wych. mgr Adriana Marasz-Godlewska
1. Bambrowicz Martyn
2. Baranowska Małgorzata
3. Borowski Marcin
4. Brodecka Natalia
5. Complak Agnmieszka
6. Czaja Paulina
7. Gałkowska Aneta
8. Grzesik Natalia
9. Januszewska Iwona
10. Jeryś Anna
11. Kahs Michalina
12. Kortas Michał
13. Krzak Joanna
14. Kupska Urszula
15. Liedtke Sabina
16. Lipowska Anna
17. Łukasik Jakub
18. Młynarczykowska Monika
19. Podsiadły Katarzyna
20. Połom Mateusz - ind.
21. Puchowska Justyna
22. Rabiega Małgorzata
23. Rozkrut Aleksandra
24. Rycewicz Wojciech
25. Skwiot Ewelina
26. Sosnowska Izabela
27. Szmytkiewicz Ewa
28. Tomaszewska Alicja
29. Wiśniewska Agnieszka
30. Wiśniewska Alicja
31. Zych Katarzyna
32. Żółtkowska Kamila
33. Zienkiewicz Martyna –
34. Supranowska Marta – ind.
 

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved