Absolwenci LO I RUMIA w roku szkolnym 2001/2002

« Powrót

klasa A - wych. mgr Małgorzata Meronk
1. Brzezińska Malwina
2. Brzoskowska Marta
3. Buszman Aleksandra
4. Ciereszko Karolina
5. Gerwatowski Łukasz
6. Hallmann Sylwia
7. Janiszewska Alicja
8. Jankowska Katarzyna
9. Jankowska Monika
10. Juńska Ilona
11. Karasz Kamil
12. Kierzkowska Katarzyna
13. Kozioł Agnieszka
14. Krywald Bartosz
15. Ladach Magdalena
16. Labuda Paulina
17. Lewancka Karolina
18. Lewandowska Karolina
19. Malko Dorota
20. Nurek Ludwika
21. Nurek Mariusz
22. Odwald Beata
23. Papunewski Paweł
24. Piotrowicz Rafał
25. Pranschke Piotr
26. Sobieraj Marcin
27. Stachowiak Dorota
28. Stenzel Mateusz
29. Szczyżowski Wojciech
30. Tomaszewska Magdalena
31. Turek Monika
32. Wiczling Wioleta
33. Wróbel Piotr
34. Wysocki Adam
35. Ziętek Dorota
klasa B - wych. mgr Agnieszka Orzeszek
1. Arczewska Justyna
2. Ceynowa Magdalena
3. Dziurzyński Karol
4. Elass Jakub
5. Fabianowski Andrzej
6. Glaza Krystyna
7. Góraj Grzegorz
8. Hebel Bartłomiej
9. Honik Aleksandra
10. Jarząbek Arkadiusz
11. Jersak Paweł
12. Konopacki Łukasz
13. Kruszewski Łukasz
14. Lepak Dorota
15. Leszczak Robert
16. Leszkowski Oktawian
17. Małecki Mariusz
18. Marciniuk Rafał
19. Marko Aleksandra
20. Masztalerz Karol
21. Mieczkowska Joanna
22. Papke Tomasz
23. Płocka Emilia
24. Rodak Radosław
25. Rzepa Damian
26. Sierpiński Jacek
27. Smorkowski Michał
28. Socha Marcin
29. Socha Michał
30. Szwarc Alina
31. Wesołowski Łukasz
32. Wiśniewski Artur
33. Zamojska Sylwia
34. Zmuda Andrzej
35. Zmuda Marek
36. Żołnieruk Piotr
37. Żyliński Dawid
klasa C - wych. mgr Irena Arczewska
1. Berłowska Oliwia
2. Bigus Daria
3. Bolt Klaudia
4. Borowiak Michał
5. Cichocka Lucyna
6. Derkowski Grzegorz
7. Dziemińska Monika
8. Gajewski Dariusz
9. Jędrzejewski Krystian
10. Jodłowska Maria
11. Kalkowska Małgorzata
12. Kowalkowski Michał
13. Kozłowski Leszek
14. Kudelski Karol
15. Kwaśniewska Sylwia
16. Miszewska Magdalena
17. Mosa Krzysztof
18. Neumann Łukasz
19. Oktawiec Róża
20. Pach-Rudnicki Bartosz
21. Poljański Michał
22. Pozańska Agnieszka
23. Rejmus Karolina
24. Rewers Aleksandra
25. Roszman Agnieszka
26. Sławianowski Karol
27. Stefaniak Anna
28. Szmidtke Anna
29. Śniadach Alina
30. Światłowski Michał
31. Uryga Karol
32. Wierzbicka Celestyna
33. Wróbel Izabela
34. Wróbel Marcin
35. Zbróg Katarzyna
klasa D - wych. mgr Elżbieta Rębiś
1. Bergiel Wojciech
2. Bobrucki Krzysztof
3. Brzezińska Paula
4. Buchalska Maja
5. Cegiełkowska Wanda
6. Gailitis Karol
7. Grabowski Jakub
8. Grochowska Paulina
9. Irsa Marzena
10. Jankowska Daria
11. Janus Agata
12. Kopczyńska Agnieszka
13. Koper Jakub
14. Krajnik Rafał
15. Krupa Magdalena
16. Kuczorski Maciej
17. Kudlik Robert
18. Kulbak Anna
19. Kuleta Małgorzata
20. Łomińska Katarzyna
21. Mach Anna
22. Machalińska Adriana
23. Machalińska Justyna
24. Makurat Michał
25. Marciński Marcin
26. Milcarz Dominika
27. Milcarz Monika
28. Milówka Dominika
29. Pawłowska Magdalena
30. Poljańska Jolanta
31. Stalewicz Katarzyna
32. Szuflita Jarosław
33. Wieconkowski Wojciech
34. Wielgosz Joanna
35. Wołosewicz Kamil
36. Wójcik Robert
37. Zielińska Ewelina

« Powrót


© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved